Зовнішній каністровий фільтр для акваріума до 130 літрів SunSun HW-603B
Зовнішній фільтр для очищення води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 130 літрів.
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну очистку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Потужність | 6 Вт |
| Об'єм акваріума | 130 л |
| Продуктивність | 400 л/год |
| Висота підйому води | 0.85 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Висота | 395 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 343 ₴











