Розпилювач повітря гнучкий SunSun HJS-334, 90 см
SunSun HJS-334 - це гнучкий дрібнопористий акваріумний розпилювач повітря. Завдяки гнучкості і еластичності розпилювача SunSun HJS-334 можна створити привабливий інтер'єр в акваріумі при цьому вода буде насичуватися рівномірно киснем.
- Рівномірний розподіл кисню у вигляді дрібних бульбашок.
- Висока якість виготовлення забезпечує тривалу експлуатацію.
Характеристики:
Розмір: 90х1 см
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Розпилювач |
| Стан | Новий |
| Тип розпилювача | Гнучкий |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴




