Зовнішній каністровий фільтр для акваріума до 500 літрів SunSun HW-703B
Зовнішній фільтр для очищення води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 500 літрів.
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну очистку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Потужність | 30 Вт |
| Об'єм акваріума | 500 л |
| Продуктивність | 1400 л/год |
| Висота підйому води | 2 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 683 ₴









