Зовнішній каністровий фільтр для акваріума до 300 літрів Atman AT-3337
Внутрішній фільтр для очищення води в акваріумах або тераріумах з об'ємом води не більше 300 літрів.
Може використовуватися в прісній і морській воді, забезпечуючи якісну очистку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Потужність | 30 Вт |
| Об'єм акваріума | 300 л |
| Продуктивність | 1000 л/год |
| Висота підйому води | 1.5 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 780 ₴





